Vyhledávání

Technický dozor

Technický dozor


Provádíme technický dozor investora v péči o stromy a zakládání zeleně v parcích a veřejné zeleni.

Technický dozor se týká především posuzování správnosti prováděných řezů na stromech a jejich rozsahu, dále instalace vazeb na stromech, zastřešování dutin stromů, rizikovosti kácení stromů a případných škod na okolních stromech vzniklých během kácení jiných stromů.

Technický dozor investora rovněž dohlíží na správnost prováděných výsadeb stromů a keřů, výchovný řez stromů a řez keřů.

Další ze služeb, jenž provádí technický dozor investora je zajištění dozoru při stavebních činnostech v okolí stromu dle ČSN DIN 18 920. Ochrana stromů, porostů a vegetačních ploch při stavebních pracích.


Cena technického dozoru investora během řezu stromů či sadových úprav se pohybuje dle náročnosti od 600Kč - 700Kč/hod (bez DPH), přičemž technický dozor investora provádí kontrolní den většinou jednou týdně až jednou měsíčně po dobu několika hodin.

Technický dozor investora zajišťuje soudní znalec v oboru dendrologie Ing. Petr Fuka.

Pokud potřebujete technický dozor investora, neváhejte nás kontaktovat.

Technický dozor - stavba v okolí stromů (Praha - Dejvice)
Dárek pro muže Dárek pro muže od ANTORINI ocení především náročnější muži mající rádi luxus a eleganci. Hledáte-li něco originálního pro ženu, vyberte dárek pro ženu, který rozzáří její úsměv.
antorini.com
Odstraňování sněhu | Kácení stromů a ošetřování stromů