Vyhledávání

Sekání trávy

Sekání trávy - sekání trávy provádíme především na rodinných zahradách, dále též zajišťujeme sekání trávy pro obce, sportovní kluby a jiná zařízení, přičemž při pravidelném sekání trávy jsme schopni Vám nabídnout na sekání trávy samozřejmě slevu.


Sekání trávy rotační sekačkou - sekání trávy rotační sekačkou provádíme na rovině i v mírném svahu včetně sběru posekané trávy. Jedná se o nejčastější údržbu travnatých ploch, jenž jsou aktivně využívány k pobytu. Sekání trávy na těchto plochách by se mělo provádět alespoň 1x za 2 až 3 týdny.


Sekání trávy křovinořezem - sekání trávy křovinořezem provádíme především u déle neudržovaných travních porostů, ruderálních porostů a při sekání trávy na prudších svazích.

Sekání trávy bubnovou sekačkou - používáme predevším u přerostlé trávy či u extenzivních trávníků, u nichž se provádí sekání trávy obvykle pouze 1x či 2x za rok.
Ceník sekání trávy rotační sekačkou (ceny jsou uvedeny bez DPH):


Sekání trávy provádíme od 1Kč/m²Ceník sekání trávy křovinořezem:

V rovině     . . . . . . . . . . . . . . . .     od 2Kč/m²

Ve svahu . . . . . . . . . . . . . . . . .     od 4Kč/m²


Doprava . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  6Kč/km

Odvoz a likvidace trávy . . . . . . . . 200Kč/m ³Ceny jsou určeny za sekání trávy při sběru do sběrného koše. Tráva ze sběrného koše bude vysypána na místo určené zadavtelem či na přistavený dopravní prostředek (zadavatele či náš).
Při sekání trávy křovinořezem bude tráva ponechána na řádcích. V případě požadavku na její odvoz je nutné k ceně práce připočíst její hrabání.

Pokud potřebujete sekání trávy, neváhejte nás kontaktovat.

Dárek pro muže Dárek pro muže od ANTORINI ocení především náročnější muži mající rádi luxus a eleganci. Hledáte-li něco originálního pro ženu, vyberte dárek pro ženu, který rozzáří její úsměv.
antorini.com
Odstraňování sněhu | Kácení stromů a ošetřování stromů