Vyhledávání

Posudky stromů

Znalecké posudky stromů - zpracováváme na základě metody vizuálního hodnocení stromů bez použítí jakýchkoliv destruktivních metod u hodnocených stromů, přičemž posudky stromů provádí soudní znalec na problematiku dendrologie a arboristiky pan Ing. Petr Fuka.


Zdravotní posudky stromů - provádíme především ve vegetačním období (není samozřejmě podmínkou), kdy je možné posudek stromu vyhotovit zcela objektivně na základě zjištěných symptomů poškození, houbové infekce, velikosti a množství listů, růstových malformací, atd. V případě na podezření rozsáhlejší infekce stromu dřevokaznými houbami, jejichž plodnice nelze v době hodnocení stromu nalézt, posouzení případně v určitém časovém intervalu opakujeme, aby bylo hodnocení stromů zcela objektivní.

Hodnocení statických poměrů stromů - provádíme na základě použití metod vizuálního hodnocení statických poměrů stromů. 

Dendrologické průzkumy - jsou tabulkově zpracované posudky stromů včetně mapové přílohy a provádíme je především u rozsáhlejších lokalit, obcí a měst. Na přání mohou být rozšířeny o návrh výsadeb a sloužit rovněž jako podklad pro žádost o dotaci na ošetření zeleně.

Na přání jsme schopni zajistit použití nedestruktivních přístrojových metod a tahové zkoušky, což jsou v současné době nejlepší možnosti hodnocení stromů, jejichž výsledkem je naprosto přesný posudek stromu.


Pokud potřebujete naše služby, neváhejte nás kontaktovat.
Otevřená centrální dutina
Praskající tlaková vidlice
Zarůstající ocelové vazby
Dárek pro muže Dárek pro muže od ANTORINI ocení především náročnější muži mající rádi luxus a eleganci. Hledáte-li něco originálního pro ženu, vyberte dárek pro ženu, který rozzáří její úsměv.
antorini.com
Odstraňování sněhu | Kácení stromů a ošetřování stromů