Vyhledávání

Likvidace pařezů

Likvidace pařezů (frézování pařezů)


Provádíme především frézování pařezů, ale v omezeném prostoru či v extrémním svahu je možné provést i trhání pařezů.

Frézování pařezů (nejrychlejší způsob likvidace pařezů) provádíme pomocí výkonné pařezové frézy Vermeer SC 60 a SC 30 TX. Díky těmto pařezovým frézám, především jejich rozměrům a výkonu jsme během frézování pařezů schopni provést jejich zahloubení běžně až do hloubky 30cm. 

Na přání zákazníka lze samozřejmě provést frézování pařezů i do větší hloubky.  Frézování pařezů jsme prováděli již i do hloubky 1,5m pro účely výstavby.

Pro lepší představu co je to vlastně frézování pařezů lze uvést, že během frézování pařezu dojde k jeho rozdrcení na malé části (štěpku). 

Frézování pařezů není omezeno jenom na nadzemní část, ale rovněž během něj dojde k rozdrcení kořenů pod zemí.

Pokud není možné pařez z nějakého důvodu vytrhnout či vyfrézovat, dobýváme jej ručně za pomoci seker, krumpáčů a sochorů, či jej případně částečně obnažíme pod zem a následně pařez zahloubíme jeho zaříznutím motorovou pilou s překrytím vzniklého místa zeminou. Tento způsob likvidace pařezů však provádíme spíše u malého množství pařezů a tam, kde není jiná možnost likvidace pařezů (např. frézování pařezů) z důvodu nedostatku místa.

Při větším objemu prací a tam kde je alespoň kousek prostoru provádíme frézování pařezů. Frézování pařezů je samozřejmě mnohem rychlejší a méně fyzicky náročné než jiné způsoby likvidace pařezů.


Rádi Vám na požádání zpracujeme cenovou nabídku na frézování pařezů či ruční likvidaci pařezů na jakékoliv lokalitě v ČR.

Žádný pařez nám dosud neodolal!


Ceník frézování pařezů (cena je uvedena bez DPH):


Frézování pařezů od 20cm do průměru 30cm . . . . . . . . . . . 200 - 300Kč/ks

Pozn.: (menší pařezy jsou oceněny individuálně)


Frézování větších pařezů:

měkké dřevo. . . . . . . .  10Kč/cm průměru na řezné ploše

Pozn.: například pařez o průměru 1m stojí cca 1 000Kč


tvrdé dřevo. . . . . . . . . 14kč/cm průměru na řezné ploše

Pozn.: například pařez o průměru 1m stojí cca 1 400Kč


Frézování pařezů o průměru větším než 1m je oceňováno individuálně.

Frézování pařezů provádíme za danou cenu do hloubky 20 až 30cm.


Likvidujeme pařezy - naše webové stránky věnované speciálně problematice likvidace pařezů a frézování pařezů.Pokud potřebujete likvidaci pařezů nebo frézování pařezů, neváhejte nás kontaktovat.

Likvidace pařezů - trháním
Frézování pařezů
Frézování pařezů
Frézování pařezů ve svahu
Frézování pařezů ve svahu
Dárek pro muže Dárek pro muže od ANTORINI ocení především náročnější muži mající rádi luxus a eleganci. Hledáte-li něco originálního pro ženu, vyberte dárek pro ženu, který rozzáří její úsměv.
antorini.com
Odstraňování sněhu | Kácení stromů a ošetřování stromů